Home LAJME Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë

328
0
SHARE

Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë celsius.

Shtypja atmosferike do të shënojë rritje graduale, duke regjistruar vlera mbi normalen.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-6 m/s. /RadioRinia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here