Home Magazina MTV VMAs 2019: Yjet me veshjen më të mirë në tepihun e...

MTV VMAs 2019: Yjet me veshjen më të mirë në tepihun e kuq

344
0
SHARE

Ngjarja më e madhe e muzikës, MTV Video Music Awards 2019, është mbajtur mbrëmë në Qendrën Prudentiale në Newark të New Jerseyt.

Edhe këtë vit performuan artistë të shumtë e mjaft të suksesshëm, teksa mbrëmja u hap me yllin e muzikës pop, Taylor Swift. Kjo e fundit po ashtu ishte e nominuar në dymbëdhjetë kategori, e njëherësh konkurrente e këngëtares Ariana Grande.

Krahas performancave e çmimeve, tapeti i kuq i MTV VMA sjellë gjithnjë trende të reja dhe tejet të veçanta.

Më poshtë ju sjellim disa nga yjet me veshjen më të mirë në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2019:

Taylor Swift në MTV VMAs (Foto: Getty Images/Guliver)

Lizzo në MTV VMAs (Foto: Dia Dipasupil/Getty Images for MTV)

Shawn Mendes dhe Camila Cabello në MTV VMAs (Foto: y Roy Rochlin/Getty Images for MTV)

Bella Hadid në MTV VMAs (Foto: Jamie McCarthy/Getty Images for MTV)

Gigi Hadid në MTV VMAs (Foto: Jamie McCarthy/Getty Images for MTV)

Normani në MTV VMAs (Foto: Jamie McCarthy/Getty Images for MTV)

Keke Palmer në MTV VMAs (Foto: Jamie McCarthy/Getty Images for MTV)

Bebe Rexha në MTV VMAs (Foto: Jamie McCarthy/Getty Images for MTV)

Ava Max në MTV VMAs (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Tana Mongeau në MTV VMAs (Foto: Dimitrios Kambouris/Getty Images)

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here