Home LAJME Një i arrestuar në Prishtinë për ‘keqpërdorim të fëmijëve në pornografi’

Një i arrestuar në Prishtinë për ‘keqpërdorim të fëmijëve në pornografi’

273
0
SHARE

Është arrestuar në Prishtinë një i dyshuar për rastin penal ‘keqpërdorim i fëmijëve në pornografi’.

Kështu njofton Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull i huaj për kryerje të veprës penale të lartcekur. Në cilësinë e provave janë sekuestruar: një llap top, një telefon mobil, një aparat fotografik dhe një SD kartë”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here