Home LAJME Pacolli: Gjilani do të mbetet një bastion i fortë i AKR-së

Pacolli: Gjilani do të mbetet një bastion i fortë i AKR-së

343
0
SHARE

“Gjilani do të mbetet një bastion i fortë i AKR-së. Kjo bindje mu forcua kur takova drejtuesit e forumeve të ndryshme të AKR-së, gratë, të rinjtë, këshilltarët komunal, drejtorë dhe aktivistë”, ka shkruar në llogarinë e tij në facebook, Behgjet Pacolli, lideri i AKR-së.

Ja postimi i tij

Gjilani do të mbetet një bastion i fortë i AKR-së. Kjo bindje mu forcua kur takova drejtuesit e forumeve të ndryshme të AKR-së, gratë, të rinjtë, këshilltarët komunal, drejtorë dhe aktivistë.

AKR ka bërë shumë për Gjilanin gjatë kësaj periudhe të shkurtër, duke siguruar investime në sektorin e ujërave siç është penda e Perlepnices, në sektorin e teknologjisë informative në shumë shkolla dhe qendra të mjekësisë familjare dhe në sektorin energjetik duke shndërruar spitale e universitete në objekte efiçiente.

Faleminderit Gjilani!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here