Home LAJME PDK-ja me ‘selfie’ para fushatës

PDK-ja me ‘selfie’ para fushatës

333
0
SHARE

Anëtarja e Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovë (PDK), ministre në detyrë e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, në llogarinë e saj në “Facebook” ka postuar një fotografi me liderin e saj Kadri Veseli dhe bashkëpartiakët në sallën e Kuvendit.

“Një selfie para fushatës”, ka shkruar ajo përmbi këtë fotografi.

Me 89 vota për, deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar sot për shpërndarjen e legjislaturës së gjashtë, duke e çuar vendin në zgjedhje të parakohshme parlamentare. /RadioRinia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here