Home LAJME Qemajl Mustafa: Livoçi i mban mend investimet dhe përkushtimin tim dhe të...

Qemajl Mustafa: Livoçi i mban mend investimet dhe përkushtimin tim dhe të PDK-së

332
0
SHARE

Gjilan – Livoçi i mban mend investimet dhe përkushtimin tim dhe të PDK për ato 6 vitet e qeverisjes së mirë me komunën. Livoçi ishte dhe mbetet mirënjohës përherë shkruar Qemajl Mustafa.

“Faleminderit përjetësisht. E tash? Tash vazhdojmë me bë shumë përkrahje për deputetet tanë të ardhshëm dhe për Kadri Veselin Kryeministër” ka shkruar Mustafa. /RadioRinia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here