Home LAJME Rinumërohen 60 për qind e vendvotimeve

Rinumërohen 60 për qind e vendvotimeve

257
0
SHARE

Në Qendrën për Numërim dhe Rezultate po vijon procesi i rinumërimit sipas vendimit të PZAP-it.

Vetëm gjatë ditës së martë janë rinumëruar 68 vendvotime.

Në përgjithësi, deri në ditën e shtatë janë rinumëruar 840 vendvotime apo rreth 60 për qind. /RadioRinia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here