Home Magazina Skivi sjell bashkëpunimin e ri

Skivi sjell bashkëpunimin e ri

1512
0
SHARE

Pas ”Kijametit”, që reperi i njohur nga Prishtina ka sjellë bashkë me Genën, Skivi tashmë ka sjell bashkëpunimin e ri në bashkëpunim me Mërgim Mjekun.

“Sytë e saj”, titullohet kënga më e re e këngëtarit , të cilin e ka shoqëruar me video të veçantë.“

E vetmja gjë që mundem me zbuluar është se bashkëpunimi do të flet për “fuqinë”, dhe do të vij shumë shpejt”, kishte thënë për Reload të RTV Dukagjinin, Skivi.

Ky i fundit së bashku me Fisin është përkujdesur për ta shkruar tekstin gjersa është prodhuar nga Gertit GmbH.

Theksojmë se instrumentalin e ka bërë Mariglen Boja gjersa miksimin Mariglen Boja.

Ndryshe, reperi është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /RadioRINIA/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here