Home Magazina Tuna një damë e vërtetë në imazhet e fundit

Tuna një damë e vërtetë në imazhet e fundit

327
0
SHARE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për stilin e saj.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Tuna ka realizuar një set të ri fotografik, ku është shfaqur mjaft tërheqëse e veshur në të zeza. Në një veshje të ngushtë dhe e mbuluar deri te gishtat e dorës, Tuna ka pozuar si një damë e vërtetë në këto fotografi. Stolitë e saj në pjesën e belit, janë detaji që zbukuruan edhe më tepër këto imazhe.

Fotografitë në fjalë kanë marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e kanë komplimentuar për dukjen e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here