Home LAJME Vitiasi arrestohet për posedim të substancave narkotike

Vitiasi arrestohet për posedim të substancave narkotike

275
0
SHARE

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që gjatë kontrollit tek i dyshuari është gjetur dhe është sekuestruar një qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 0.8 gram.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here