Home LAJME Zhegra me brohoritje të jashtëzakonshme e angazhim maksimal do ta kurorëzojë fitoren...

Zhegra me brohoritje të jashtëzakonshme e angazhim maksimal do ta kurorëzojë fitoren me 6 tetor.

302
0
SHARE

Zhegra e heronjëve mbrëm ka mbajtur takimin e radhës me kandidatët për deputet. Entuziazmi i cili e ka karakterizuar takimin është dëshmi e kjartë se fitorja është e pa diskutueshme.

Komandant Dardani i cili vjen nga Zhegra do ta vazhdojë rrugën e dëshmorëve; për dinjitet, zhvillim e siguri. Për shtet të së drejtës!

Bashkë, drejtë triumfit!

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112✅
#KryeministriKadriVeseli1✅

#ArbenBislimi44✅
#IzmiZeka47✅
#LeonoraMorinaBunjaku63✅
#ErlehtaOsmani72✅
#IsaAgushi85✅
#RiadRashiti102✅

Hapsirë e sponsorizuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here